
Avisa Klassekampen har tydeligvis begynt den lange valgkampen for Jonas Gahr Støre, og kan i et stort oppslag 12. november 2014 fortelle oss at «Jonas Gahr Støre og Ap har tatt ledertrøya i arbeidet med å meisle ut ny strategi for sosialdemokratene i Norden.» De skal angivelig lede Norden til venstre.
Din støtte holder oss gående!
Steigan.no er en av de svært få norske nettavisene med daglig publisering som drives 100 % av frivillige leserbidrag, uten pressestøtte, uten annonser og uten betalingsmur. Takk for at du gjør det mulig.
Støtt oss herAt Arbeiderpartiet fikk Norge inn i EØS og er en hovedkraft i å holde oss der, at Støres forgjenger nå sitter som generalsekretær i krigsorganisasjonen NATO og at det var Arbeiderpartiet og de rødgrønne som virkelig fikk fart på privatisering av omsorgssektoren i Norge, affiserer ikke avisa med det vakre navnet.
Les også:
Privatisering – lagtempo i flere etapper
og
oss 150 kroner!